BZT52B3V9 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Diotec Semiconductor
W magazynie: 12 000
Arkusz danych
Diody - Zenera 3.9 V 500 mW ±2% Montaż powierzchniowy SOD-123F
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
BZT52B5V1-AQ
BZT52B3V9
Numer produktu DigiKey
4878-BZT52B3V9TR-ND
Producent
Numer produktu producenta
BZT52B3V9
Opis
DIODE ZENER 3.9V 500MW SOD123F
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
BZT52B3V9 Modele
Kategoria
Impedancja (max.) (Zzt)
100 Ohms
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
10 µA @ 1 V
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
-50°C - 150°C (TJ)
Tolerancja
±2%
Obudowa dostawcy urządzenia
SOD-123F
Moc - maks.
500 mW