BZT52B15
Numer produktu DigiKey
4878-BZT52B15TR-ND - Taśma i szpula (TR)
4878-BZT52B15CT-ND - Taśma cięta (CT)
4878-BZT52B15DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BZT52B15
Opis
DIODE ZENER 15V 500MW SOD123F
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody - Zenera 15 V 500 mW ±2% Montaż powierzchniowy SOD-123F
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
BZT52B15 Modele
Kategoria
Impedancja (max.) (Zzt)
42 Ohms
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
100 nA @ 10 V
Temperatura robocza
-50°C - 150°C (TJ)
Tolerancja
±2%
Obudowa dostawcy urządzenia
SOD-123F
Moc - maks.
500 mW