3.0SMCJ36CA
Numer produktu DigiKey
4878-3.0SMCJ36CATR-ND - Taśma i szpula (TR)
4878-3.0SMCJ36CACT-ND - Taśma cięta (CT)
4878-3.0SMCJ36CADKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
3.0SMCJ36CA
Opis
TVS DIODE 36VWM 58.1VC SMC
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
58,1V Zacisk 51,6A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMC)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
3.0SMCJ36CA Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
51,6A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
3000W (3kW)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Aktywny
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Temperatura robocza
-50°C - 150°C (TJ)
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
36V
Napięcie - przebicia (min.)
40V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
58,1V