2BZX84C27-AQ jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Diotec Semiconductor
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Taiwan Semiconductor Corporation
W magazynie: 0
Arkusz danych
Panjit International Inc.
Panjit International Inc.
Diody - Zenera - układy 1 para, wspólna anoda 27 V 300 mW ±5% SOT-23-3 (TO-236)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
2BZX84C27-AQ
Numer produktu DigiKey
4878-2BZX84C27-AQTR-ND
Producent
Numer produktu producenta
2BZX84C27-AQ
Opis
DIODE ZENER ARRAY 27V SOT-23-3
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
2BZX84C27-AQ Modele
Kategoria
Impedancja (max.) (Zzt)
80 Ohms
Producent
Diotec Semiconductor
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
50 nA @ 18.9 V
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
-50°C - 150°C (TJ)
Status części
Aktywny
Klasa
Motoryzacja
Konfiguracja
1 para, wspólna anoda
Kwalifikacja
AEC-Q101
Napięcie - Zenera (nom.) (Vz)
27 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Tolerancja
±5%
Obudowa / skrzynia
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Moc - maks.
300 mW