ZXTP25100BFHTA
Numer produktu DigiKey
ZXTP25100BFHTR-ND - Taśma i szpula (TR)
ZXTP25100BFHCT-ND - Taśma cięta (CT)
ZXTP25100BFHDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ZXTP25100BFHTA
Opis
TRANS PNP 100V 2A SOT-23-3
Standardowy czas realizacji przez producenta
40 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Tranzystory - bipolarne (BJT) - pojedyncze PNP 100 V 2 A 200MHz 1.25 W Montaż powierzchniowy SOT-23-3
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ZXTP25100BFHTA Modele
Kategoria
Wzmocnienie stałoprądowe (hFE) (min.) @ Ic, Vce
100 przy 10mA, 2V
Prod.
Moc - maks.
1.25 W
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Częstotliwość - przejścia
200MHz
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Typ tranzystora
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prąd - kolektora (Ic) (maks.)
2 A
Obudowa / skrzynia
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Napięcie - przebicia kolektor-emiter (maks.)
100 V
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-23-3
Nasycenie Vce (maks.) przy Ib, Ic
295mV przy 200mA, 2A