ZXT13N50DE6TA nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Nexperia USA Inc.
W magazynie: 10 665
Arkusz danych
Similar
Nexperia USA Inc.
W magazynie: 6 000
Arkusz danych
Tranzystory - bipolarne (BJT) - pojedyncze NPN 50 V 4 A 115MHz 1.1 W Montaż powierzchniowy SOT-26
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
ZXT13N50DE6TA
Numer produktu DigiKey
31-ZXT13N50DE6TATR-ND - Taśma i szpula (TR)
31-ZXT13N50DE6TACT-ND - Taśma cięta (CT)
31-ZXT13N50DE6TADKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ZXT13N50DE6TA
Opis
TRANS NPN 50V 4A SOT-26
Standardowy czas realizacji przez producenta
40 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
ZXT13N50DE6TA Modele
Kategoria
Wzmocnienie stałoprądowe (hFE) (min.) @ Ic, Vce
300 przy 1A, 2V
Prod.
Moc - maks.
1.1 W
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Częstotliwość - przejścia
115MHz
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Typ tranzystora
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prąd - kolektora (Ic) (maks.)
4 A
Obudowa / skrzynia
SOT-23-6
Napięcie - przebicia kolektor-emiter (maks.)
50 V
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-26
Nasycenie Vce (maks.) przy Ib, Ic
180mV przy 400mA, 4A