ZXT10P40DE6TA
Numer produktu DigiKey
ZXT10P40DE6TATR-ND - Taśma i szpula (TR)
ZXT10P40DE6TACT-ND - Taśma cięta (CT)
ZXT10P40DE6TADKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ZXT10P40DE6TA
Opis
TRANS PNP 40V 2A SOT-23-6
Standardowy czas realizacji przez producenta
40 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Tranzystory - bipolarne (BJT) - pojedyncze PNP 40 V 2 A 190MHz 1.1 W Montaż powierzchniowy SOT-23-6
Kategoria
Wzmocnienie stałoprądowe (hFE) (min.) @ Ic, Vce
180 przy 1A, 2V
Prod.
Moc - maks.
1.1 W
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Częstotliwość - przejścia
190MHz
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Typ tranzystora
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prąd - kolektora (Ic) (maks.)
2 A
Obudowa / skrzynia
SOT-23-6
Napięcie - przebicia kolektor-emiter (maks.)
40 V
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-23-6
Nasycenie Vce (maks.) przy Ib, Ic
300mV przy 200mA, 2A