ZXT10N50DE6TA | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | ZXT10N50DE6TA |
Opis | TRANS NPN 50V 3A SOT-23-6 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 40 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | Tranzystory - bipolarne (BJT) - pojedyncze NPN 50 V 3 A 165MHz 1.1 W Montaż powierzchniowy SOT-23-6 |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | ZXT10N50DE6TA Modele |
Kategoria | Wzmocnienie stałoprądowe (hFE) (min.) @ Ic, Vce 100 przy 2A, 2V |
Prod. | Moc - maks. 1.1 W |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Częstotliwość - przejścia 165MHz |
Status części Aktywny | Temperatura robocza -55°C - 150°C (TJ) |
Typ tranzystora | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Prąd - kolektora (Ic) (maks.) 3 A | Obudowa / skrzynia SOT-23-6 |
Napięcie - przebicia kolektor-emiter (maks.) 50 V | Obudowa dostawcy urządzenia SOT-23-6 |
Nasycenie Vce (maks.) przy Ib, Ic 300mV przy 100mA, 3A | Bazowy numer produktu |