ZXMS6004FFQTA
Numer produktu DigiKey
ZXMS6004FFQTADITR-ND - Taśma i szpula (TR)
ZXMS6004FFQTADICT-ND - Taśma cięta (CT)
ZXMS6004FFQTADIDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ZXMS6004FFQTA
Opis
IC PWR DRIVER N-CHAN 1:1 SOT23F
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przełącznik/sterownik zasilania 1:1 Kanał N 1,3A SOT-23F
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ZXMS6004FFQTA Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Prąd - wyjściowy (maks.)
1,3A
Prod.
Rds wł. (typ.)
350mOhm
Seria
Typ wejścia
Bez inwersji
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Funkcje
Automatyczny restart
Status części
Aktywny
Zabezpieczenie przeciwzakłóceniowe
Ograniczanie prądu (stałe), ochrona przed przegrzewaniem, ochrona przeciwprzepięciowa
Typ przełącznika
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TA)
Liczba wyjść
1
Klasa
Motoryzacja
Stosunek - wejście:wyjście
1:1
Kwalifikacja
AEC-Q101
Konfiguracja wyjściowa
Strona niska
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ wyjścia
Kanał N
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-23F
Interfejs
Wł./wył.
Obudowa / skrzynia
Napięcie - obciążenia
60V (maks.)
Bazowy numer produktu
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
3,3V, 5V