ZXLD1350ET5TA
Numer produktu DigiKey
ZXLD1350ET5TR-ND - Taśma i szpula (TR)
ZXLD1350ET5CT-ND - Taśma cięta (CT)
ZXLD1350ET5DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ZXLD1350ET5TA
Opis
IC LED DRVR RGLTR PWM TSOT23-5
Standardowy czas realizacji przez producenta
28 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
LED Sterownik IC 1 Wyjście Regulator przekształtnika prądu stałego Obniżający (spadek napięcia) PWM Ściemnianie 350mA TSOT-23-5
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ZXLD1350ET5TA Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy / kanał
350mA
Producent
Diodes Incorporated
Częstotliwość
1MHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Regulacja jasności
PWM
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 105°C (TA)
Typ
Regulator przekształtnika prądu stałego
Klasa
Motoryzacja
Topologia
Obniżający (spadek napięcia)
Kwalifikacja
AEC-Q100
Przełączniki wewnętrzne
Tak
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Liczba wyjść
1
Obudowa / skrzynia
SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5
Napięcie - zasilania (min.)
7V
Obudowa dostawcy urządzenia
TSOT-23-5
Napięcie - zasilania (maks.)
30V
Bazowy numer produktu
Napięcie - wyjściowe
30V