SMCJ24AQ-13-F
Numer produktu DigiKey
SMCJ24AQ-13-FDITR-ND - Taśma i szpula (TR)
SMCJ24AQ-13-FDICT-ND - Taśma cięta (CT)
SMCJ24AQ-13-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMCJ24AQ-13-F
Opis
TVS DIODE 24VWM 38.9VC SMC
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
38,9V Zacisk 38,6A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy SMC
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SMCJ24AQ-13-F Modele
Kategoria
Moc - szczytowa impulsu
1500W (1,5kW)
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Status części
Aktywny
Klasa
Motoryzacja
Typ
Zener
Kwalifikacja
AEC-Q101
Kanały jednokierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
24V
Napięcie - przebicia (min.)
26,7V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
38,9V
Bazowy numer produktu
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
38,6A