SMCJ18AQ-13-F
Numer produktu DigiKey
SMCJ18AQ-13-F-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMCJ18AQ-13-F
Opis
TVS DIODE 18VWM 29.2VC SMC
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
29,2V Zacisk 51,4A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy SMC
Kategoria
Moc - szczytowa impulsu
1500W (1,5kW)
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Status części
Aktywny
Klasa
Motoryzacja
Typ
Zener
Kwalifikacja
AEC-Q101
Kanały jednokierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
18V
Napięcie - przebicia (min.)
20V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
29,2V
Bazowy numer produktu
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
51,4A