SMCJ160CA-13-F
Numer produktu DigiKey
31-SMCJ160CA-13-FTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMCJ160CA-13-F
Opis
TVS DIODE 160VWM 259VC SMC
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
259V Zacisk 5,8A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy SMC
Modele EDA/CAD
SMCJ160CA-13-F Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
5,8A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
1500W (1,5kW)
Status części
Aktywny
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
160V
Napięcie - przebicia (min.)
178V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
259V