SMBJ60AQ-13-F
Numer produktu DigiKey
31-SMBJ60AQ-13-FTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMBJ60AQ-13-F
Opis
TVS DIODE 60VWM 96.8VC SMB
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
96,8V Zacisk 6,2A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy SMB
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
6,2A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
600W
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Typ
Zener
Klasa
Motoryzacja
Kanały jednokierunkowe
1
Kwalifikacja
AEC-Q101
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
60V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - przebicia (min.)
66,7V
Obudowa / skrzynia
DO-214AA, SMB
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
96,8V