SMBJ58CAQ-13-F
Numer produktu DigiKey
31-SMBJ58CAQ-13-FTR-ND - Taśma i szpula (TR)
31-SMBJ58CAQ-13-FCT-ND - Taśma cięta (CT)
31-SMBJ58CAQ-13-FDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMBJ58CAQ-13-F
Opis
TVS DIODE 58VWM 93.6VC SMB
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
93,6V Zacisk 6,4A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy SMB
Kategoria
Moc - szczytowa impulsu
600W
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Motoryzacja
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
58V
Napięcie - przebicia (min.)
64,4V
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
93,6V
Obudowa dostawcy urządzenia
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
6,4A