SMBJ13CA-13-F
Numer produktu DigiKey
SMBJ13CA-FDITR-ND - Taśma i szpula (TR)
SMBJ13CA-FDICT-ND - Taśma cięta (CT)
SMBJ13CA-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMBJ13CA-13-F
Opis
TVS DIODE 13VWM 21.5VC SMB
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
21,5V Zacisk 27,9A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy SMB
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SMBJ13CA-13-F Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
27,9A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
600W
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Montaż powierzchniowy
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
13V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
14,4V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
21,5V