SMAJ8.5CA-13
Numer produktu DigiKey
SMAJ8.5CADITR-ND - Taśma i szpula (TR)
SMAJ8.5CADICT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
SMAJ8.5CA-13
Opis
TVS DIODE 8.5VWM 14.4V DO214AC
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
14,4V Zacisk 27,8A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy SMA
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SMAJ8.5CA-13 Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
27,8A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
400W
Seria
Zabezpieczenie linii zasilającej
Tak
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Montaż powierzchniowy
Kanały dwukierunkowe
2
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
8,5V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
9,44V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
14,4V