SMAJ8.5AQ-13-F jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
W magazynie: 0
Arkusz danych
14,4V Zacisk 27,7A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy SMA
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
DO-214AC
SMAJ8.5AQ-13-F
Numer produktu DigiKey
SMAJ8.5AQ-13-FDI-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMAJ8.5AQ-13-F
Opis
TVS DIODE 8.5VWM 14.4VC SMA
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Moc - szczytowa impulsu
400W
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Status części
Aktywny
Klasa
Motoryzacja
Typ
Zener
Kwalifikacja
AEC-Q101
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
8,5V
Napięcie - przebicia (min.)
9,44V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
14,4V
Bazowy numer produktu
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
27,7A