SMAJ60CAQ-13-F
Numer produktu DigiKey
31-SMAJ60CAQ-13-FTR-ND - Taśma i szpula (TR)
31-SMAJ60CAQ-13-FCT-ND - Taśma cięta (CT)
31-SMAJ60CAQ-13-FDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMAJ60CAQ-13-F
Opis
TVS DIODE 60VWM 96.8VC SMA
Szczegółowy opis
96,8V Zacisk 4,1A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy SMA
Kategoria
Moc - szczytowa impulsu
400W
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Status części
Aktywny
Klasa
Motoryzacja
Typ
Zener
Kwalifikacja
AEC-Q101
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
60V
Napięcie - przebicia (min.)
66,7V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
96,8V
Bazowy numer produktu
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
4,1A