SMAJ6.5CA-13-F
Numer produktu DigiKey
SMAJ6.5CA-13-FDITR-ND - Taśma i szpula (TR)
SMAJ6.5CA-13-FDICT-ND - Taśma cięta (CT)
SMAJ6.5CA-13-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMAJ6.5CA-13-F
Opis
TVS DIODE 6.5VWM 11.2VC SMA
Szczegółowy opis
11,2V Zacisk 35,7A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy SMA
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SMAJ6.5CA-13-F Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
35,7A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
400W
Aktywny
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
6,5V
Napięcie - przebicia (min.)
7,22V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
11,2V