SMAJ58CAQ-13-F
Numer produktu DigiKey
31-SMAJ58CAQ-13-FTR-ND - Taśma i szpula (TR)
31-SMAJ58CAQ-13-FCT-ND - Taśma cięta (CT)
31-SMAJ58CAQ-13-FDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMAJ58CAQ-13-F
Opis
TVS DIODE 58VWM 93.6VC SMA
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
93,6V Zacisk 4,3A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy SMA
Kategoria
Moc - szczytowa impulsu
400W
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Status części
Aktywny
Klasa
Motoryzacja
Typ
Zener
Kwalifikacja
AEC-Q101
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
58V
Obudowa / skrzynia
DO-214AC, SMA
Napięcie - przebicia (min.)
64,4V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
93,6V
Bazowy numer produktu
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
4,3A