SMAJ58CA-13-F
Numer produktu DigiKey
SMAJ58CA-13-FDITR-ND - Taśma i szpula (TR)
SMAJ58CA-13-FDICT-ND - Taśma cięta (CT)
SMAJ58CA-13-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMAJ58CA-13-F
Opis
TVS DIODE 58VWM 93.6VC SMA
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
93,6V Zacisk 4,3A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy SMA
Modele EDA/CAD
SMAJ58CA-13-F Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
4,3A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
400W
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
58V
Napięcie - przebicia (min.)
64,4V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
93,6V