SMAJ48AQ-13-F
Numer produktu DigiKey
31-SMAJ48AQ-13-FTR-ND - Taśma i szpula (TR)
31-SMAJ48AQ-13-FCT-ND - Taśma cięta (CT)
31-SMAJ48AQ-13-FDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMAJ48AQ-13-F
Opis
TVS DIODE 48VWM 77.4VC SMA
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
77,4V Zacisk 5,2A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy SMA
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
5,2A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
400W
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Typ
Zener
Klasa
Motoryzacja
Kanały jednokierunkowe
1
Kwalifikacja
AEC-Q101
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
48V
Napięcie - przebicia (min.)
53,3V
Obudowa / skrzynia
DO-214AC, SMA
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
77,4V