SMAJ22AQ-13-F
Numer produktu DigiKey
SMAJ22AQ-13-FDITR-ND - Taśma i szpula (TR)
SMAJ22AQ-13-FDICT-ND - Taśma cięta (CT)
SMAJ22AQ-13-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMAJ22AQ-13-F
Opis
TVS DIODE 22VWM 35.5VC SMA
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
35,5V Zacisk 11,2A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy SMA
Kategoria
Moc - szczytowa impulsu
400W
Prod.
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Status części
Aktywny
Klasa
Motoryzacja
Typ
Zener
Kwalifikacja
AEC-Q101
Kanały jednokierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
22V
Napięcie - przebicia (min.)
24,4V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
35,5V
Bazowy numer produktu
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
11,2A