SMAJ170A-13-F
Numer produktu DigiKey
31-SMAJ170A-13-FTR-ND - Taśma i szpula (TR)
31-SMAJ170A-13-FCT-ND - Taśma cięta (CT)
31-SMAJ170A-13-FDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMAJ170A-13-F
Opis
TVS DIODE 170VWM 275VC SMA
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
275V Zacisk 1,4A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy SMA
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SMAJ170A-13-F Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
1,4A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
400W
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Montaż powierzchniowy
Kanały jednokierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
170V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
189V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
275V