SMAJ160CA-13-F
Numer produktu DigiKey
31-SMAJ160CA-13-FTR-ND - Taśma i szpula (TR)
31-SMAJ160CA-13-FCT-ND - Taśma cięta (CT)
31-SMAJ160CA-13-FDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMAJ160CA-13-F
Opis
TVS DIODE 160VWM 259VC SMA
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
259V Zacisk 1,5A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy SMA
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SMAJ160CA-13-F Modele
Kategoria
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
259V
Prod.
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
1,5A
Seria
Moc - szczytowa impulsu
400W
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Typ
Zener
Klasa
Motoryzacja
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
160V
Napięcie - przebicia (min.)
178V