SMAJ15CA-13-F
Numer produktu DigiKey
SMAJ15CA-FDITR-ND - Taśma i szpula (TR)
SMAJ15CA-FDICT-ND - Taśma cięta (CT)
SMAJ15CA-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMAJ15CA-13-F
Opis
TVS DIODE 15VWM 24.4VC SMA
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
24,4V Zacisk 16,4A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy SMA
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SMAJ15CA-13-F Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
16,4A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
400W
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
15V
Napięcie - przebicia (min.)
16,7V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
24,4V