SMAJ12A-13-F
Numer produktu DigiKey
SMAJ12A-FDITR-ND - Taśma i szpula (TR)
SMAJ12A-FDICT-ND - Taśma cięta (CT)
SMAJ12A-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMAJ12A-13-F
Opis
TVS DIODE 12VWM 19.9VC SMA
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
19,9V Zacisk 20,1A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy SMA
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SMAJ12A-13-F Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
20,1A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
400W
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Aktywny
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
12V
Napięcie - przebicia (min.)
13,3V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
19,9V