SMAJ120AQ-13-F
Numer produktu DigiKey
31-SMAJ120AQ-13-FTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMAJ120AQ-13-F
Opis
TVS DIODE 120VWM 193VC SMA
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
193V Zacisk 2A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy SMA
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
2A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
400W
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Typ
Zener
Klasa
Motoryzacja
Kanały jednokierunkowe
1
Kwalifikacja
AEC-Q101
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
120V
Napięcie - przebicia (min.)
133V
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
193V