SMAJ120A-13-F
Numer produktu DigiKey
31-SMAJ120A-13-FTR-ND - Taśma i szpula (TR)
31-SMAJ120A-13-FCT-ND - Taśma cięta (CT)
31-SMAJ120A-13-FDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMAJ120A-13-F
Opis
TVS DIODE 120VWM 193VC SMA
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
193V Zacisk 2A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy SMA
Kategoria
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
193V
Prod.
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
2A
Seria
Moc - szczytowa impulsu
400W
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Typ
Zener
Klasa
Motoryzacja
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
120V
Napięcie - przebicia (min.)
133V