SMA6J48CAQ-13
Numer produktu DigiKey
31-SMA6J48CAQ-13TR-ND - Taśma i szpula (TR)
31-SMA6J48CAQ-13CT-ND - Taśma cięta (CT)
31-SMA6J48CAQ-13DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMA6J48CAQ-13
Opis
TVS DIODE 48VWM 77.4VC SMA
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
77,4V Zacisk 7,7A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy SMA
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
7,7A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
600W
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Motoryzacja
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
48V
Napięcie - przebicia (min.)
53,3V
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
77,4V