SMA6J43AQ-13
Numer produktu DigiKey
31-SMA6J43AQ-13TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMA6J43AQ-13
Opis
TVS DIODE 43VWM 69.4VC SMA
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
69,4V Zacisk 8,6A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy SMA
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
8,6A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
600W
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Motoryzacja
Kanały jednokierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
43V
Napięcie - przebicia (min.)
47,8V
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
69,4V