SDT5A100SB-13
Numer produktu DigiKey
31-SDT5A100SB-13TR-ND - Taśma i szpula (TR)
31-SDT5A100SB-13CT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
SDT5A100SB-13
Opis
DIODE SCHOTTKY 100V 5A SMB
Standardowy czas realizacji przez producenta
28 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 100 V 5A Montaż powierzchniowy SMB
Kategoria
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
50 µA @ 100 V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Obudowa dostawcy urządzenia
SMB
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
100 V
Temperatura robocza - złącze
-55°C - 150°C
Prąd - średni wyprostowany (Io)
5A
Bazowy numer produktu
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
660 mV @ 5 A