SDT15H50P5-13D
Numer produktu DigiKey
31-SDT15H50P5-13DTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SDT15H50P5-13D
Opis
DIODE SCHOTTKY 50V 15A POWERDI 5
Standardowy czas realizacji przez producenta
40 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 50 V 15A Montaż powierzchniowy PowerDI™ 5
Kategoria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
470 mV @ 15 A
Prod.
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
500 µA @ 50 V
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Technologia
Obudowa / skrzynia
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
50 V
Obudowa dostawcy urządzenia
PowerDI™ 5
Prąd - średni wyprostowany (Io)
15A
Temperatura robocza - złącze
-55°C - 150°C