SDT10A45P5-13D
Numer produktu DigiKey
31-SDT10A45P5-13DTR-ND - Taśma i szpula (TR)
31-SDT10A45P5-13DCT-ND - Taśma cięta (CT)
31-SDT10A45P5-13DDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SDT10A45P5-13D
Opis
DIODE SCHOTTKY 45V 10A POWERDI 5
Standardowy czas realizacji przez producenta
40 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 45 V 10A Montaż powierzchniowy PowerDI™ 5
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SDT10A45P5-13D Modele
Kategoria
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
300 µA @ 45 V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa dostawcy urządzenia
PowerDI™ 5
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
45 V
Temperatura robocza - złącze
-55°C - 150°C
Prąd - średni wyprostowany (Io)
10A
Bazowy numer produktu
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
470 mV @ 10 A