SDT10100P5-7
Numer produktu DigiKey
SDT10100P5-7-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SDT10100P5-7
Opis
DIODE SCHOTTK 100V 10A POWERDI 5
Standardowy czas realizacji przez producenta
40 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 100 V 10A Montaż powierzchniowy PowerDI™ 5
Kategoria
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
80 µA @ 100 V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Technologia
Obudowa dostawcy urządzenia
PowerDI™ 5
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
100 V
Temperatura robocza - złącze
-55°C - 150°C
Prąd - średni wyprostowany (Io)
10A
Bazowy numer produktu
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
700 mV @ 10 A