SDM2U20SD3-7 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
onsemi
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Panjit International Inc.
W magazynie: 15 000
Arkusz danych
Diody 20 V 2A Montaż powierzchniowy SOD-323
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SOD-323
SDM2U20SD3-7
Numer produktu DigiKey
SDM2U20SD3-7DITR-ND - Taśma i szpula (TR)
SDM2U20SD3-7DICT-ND - Taśma cięta (CT)
SDM2U20SD3-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SDM2U20SD3-7
Opis
DIODE SCHOTTKY 20V 2A SOD323
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
200 µA @ 20 V
Pojemność przy Vr, F
54pF przy 5V, 1MHz
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
20 V
Obudowa dostawcy urządzenia
SOD-323
Prąd - średni wyprostowany (Io)
2A
Temperatura robocza - złącze
-55°C - 150°C
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
525 mV @ 2 A