SDM02U30LP3-7B
Numer produktu DigiKey
SDM02U30LP3-7BDITR-ND - Taśma i szpula (TR)
SDM02U30LP3-7BDICT-ND - Taśma cięta (CT)
SDM02U30LP3-7BDIDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SDM02U30LP3-7B
Opis
DIODE SCHOT 30V 100MA X3DFN06032
Standardowy czas realizacji przez producenta
40 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 30 V 100mA Montaż powierzchniowy X3-DFN0603-2
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SDM02U30LP3-7B Modele
Kategoria
Prędkość
Mały sygnał =< 200mA (Io), dowolna prędkość
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
4 µA @ 30 V
Obudowa dostawcy urządzenia
X3-DFN0603-2
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
30 V
Temperatura robocza - złącze
-65°C - 150°C
Prąd - średni wyprostowany (Io)
100mA
Bazowy numer produktu
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
370 mV @ 10 mA