SDM02M30LP3-7B
Numer produktu DigiKey
SDM02M30LP3-7BDITR-ND - Taśma i szpula (TR)
SDM02M30LP3-7BDICT-ND - Taśma cięta (CT)
SDM02M30LP3-7BDIDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SDM02M30LP3-7B
Opis
DIODE SCHOT 30V 100MA X3DFN06032
Standardowy czas realizacji przez producenta
40 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 30 V 100mA Montaż powierzchniowy X3-DFN0603-2
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SDM02M30LP3-7B Modele
Kategoria
Czas regeneracji wstecznej (trr)
1.6 ns
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
400 nA @ 30 V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Pojemność przy Vr, F
2,7pF przy 5V, 1MHz
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Technologia
Obudowa / skrzynia
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
30 V
Obudowa dostawcy urządzenia
X3-DFN0603-2
Prąd - średni wyprostowany (Io)
100mA
Temperatura robocza - złącze
-55°C - 150°C
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
450 mV @ 10 mA
Bazowy numer produktu
Prędkość
Mały sygnał =< 200mA (Io), dowolna prędkość