SBRT15U50SP5-13D
Numer produktu DigiKey
SBRT15U50SP5-13DDITR-ND - Taśma i szpula (TR)
SBRT15U50SP5-13DDICT-ND - Taśma cięta (CT)
SBRT15U50SP5-13DDIDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SBRT15U50SP5-13D
Opis
DIODE SBR 50V 15A POWERDI5
Standardowy czas realizacji przez producenta
40 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 50 V 15A Montaż powierzchniowy PowerDI™ 5
Kategoria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
500 µA @ 50 V
Prod.
Klasa
Motoryzacja
Digi-Reel®
Kwalifikacja
AEC-Q101
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
50 V
Obudowa dostawcy urządzenia
PowerDI™ 5
Prąd - średni wyprostowany (Io)
15A
Temperatura robocza - złącze
-65°C - 150°C
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
470 mV @ 15 A
Bazowy numer produktu
Prędkość
Standardowe odzyskiwanie >500ns, > 200mA (Io)