SBRT15U100SP5-13D
Numer produktu DigiKey
31-SBRT15U100SP5-13DTR-ND - Taśma i szpula (TR)
31-SBRT15U100SP5-13DCT-ND - Taśma cięta (CT)
31-SBRT15U100SP5-13DDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SBRT15U100SP5-13D
Opis
DIODE SBR 100V 15A POWERDI5
Standardowy czas realizacji przez producenta
40 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 100 V 15A Montaż powierzchniowy PowerDI™ 5
Kategoria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
200 µA @ 100 V
Prod.
Klasa
Motoryzacja
Digi-Reel®
Kwalifikacja
AEC-Q101
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
100 V
Obudowa dostawcy urządzenia
PowerDI™ 5
Prąd - średni wyprostowany (Io)
15A
Temperatura robocza - złącze
-65°C - 150°C
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
700 mV @ 15 A
Bazowy numer produktu
Prędkość
Standardowe odzyskiwanie >500ns, > 200mA (Io)