SBRT10U50SP5-13
Numer produktu DigiKey
SBRT10U50SP5-13DITR-ND - Taśma i szpula (TR)
SBRT10U50SP5-13DICT-ND - Taśma cięta (CT)
SBRT10U50SP5-13DIDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SBRT10U50SP5-13
Opis
DIODE SBR 50V 10A POWERDI5
Standardowy czas realizacji przez producenta
40 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 50 V 10A Montaż powierzchniowy PowerDI™ 5
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SBRT10U50SP5-13 Modele
Kategoria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
450 mV @ 10 A
Prod.
Prędkość
Standardowe odzyskiwanie >500ns, > 200mA (Io)
Seria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
75 mA @ 50 V
Obudowa dostawcy urządzenia
PowerDI™ 5
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
50 V
Temperatura robocza - złącze
-55°C - 150°C
Prąd - średni wyprostowany (Io)
10A