SBR8U60P5Q-13
Numer produktu DigiKey
31-SBR8U60P5Q-13TR-ND - Taśma i szpula (TR)
31-SBR8U60P5Q-13CT-ND - Taśma cięta (CT)
31-SBR8U60P5Q-13DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SBR8U60P5Q-13
Opis
DIODE SBR 60V 8A POWERDI5
Standardowy czas realizacji przez producenta
40 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 60 V 8A Montaż powierzchniowy PowerDI™ 5
Kategoria
Prędkość
Standardowe odzyskiwanie >500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
330 µA @ 60 V
Seria
Klasa
Motoryzacja
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Kwalifikacja
AEC-Q101
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Technologia
Obudowa / skrzynia
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
60 V
Obudowa dostawcy urządzenia
PowerDI™ 5
Prąd - średni wyprostowany (Io)
8A
Temperatura robocza - złącze
-55°C - 150°C
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
530 mV @ 8 A