SBR8A60P5-13
Numer produktu DigiKey
SBR8A60P5-13DITR-ND - Taśma i szpula (TR)
SBR8A60P5-13DICT-ND - Taśma cięta (CT)
SBR8A60P5-13DIDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SBR8A60P5-13
Opis
DIODE SBR 60V 8A POWERDI5
Standardowy czas realizacji przez producenta
40 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 60 V 8A Montaż powierzchniowy PowerDI™ 5
Kategoria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
620 mV @ 8 A
Prod.
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)
Seria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
500 µA @ 60 V
Obudowa dostawcy urządzenia
PowerDI™ 5
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
60 V
Temperatura robocza - złącze
-65°C - 175°C
Prąd - średni wyprostowany (Io)
8A