SBR5E60P5-13D
Numer produktu DigiKey
31-SBR5E60P5-13DTR-ND - Taśma i szpula (TR)
31-SBR5E60P5-13DCT-ND - Taśma cięta (CT)
31-SBR5E60P5-13DDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SBR5E60P5-13D
Opis
DIODE SBR 60V 5A POWERDI5
Standardowy czas realizacji przez producenta
40 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 60 V 5A Montaż powierzchniowy PowerDI™ 5
Kategoria
Prędkość
Standardowe odzyskiwanie >500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
220 µA @ 60 V
Obudowa dostawcy urządzenia
PowerDI™ 5
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
60 V
Temperatura robocza - złącze
-55°C - 150°C
Prąd - średni wyprostowany (Io)
5A
Bazowy numer produktu
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
520 mV @ 5 A