SBR3U40P1Q-7
Numer produktu DigiKey
31-SBR3U40P1Q-7TR-ND - Taśma i szpula (TR)
31-SBR3U40P1Q-7CT-ND - Taśma cięta (CT)
31-SBR3U40P1Q-7DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SBR3U40P1Q-7
Opis
DIODE SBR 40V 3A POWERDI 123
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 40 V 3A Montaż powierzchniowy PowerDI™ 123
Kategoria
Prędkość
Standardowe odzyskiwanie >500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
400 µA @ 40 V
Seria
Klasa
Motoryzacja
Digi-Reel®
Kwalifikacja
AEC-Q101
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
40 V
Obudowa dostawcy urządzenia
PowerDI™ 123
Prąd - średni wyprostowany (Io)
3A
Temperatura robocza - złącze
-65°C - 150°C
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
500 mV @ 3 A