SBR20A200CTB-13
Numer produktu DigiKey
SBR20A200CTBDITR-ND - Taśma i szpula (TR)
SBR20A200CTBDICT-ND - Taśma cięta (CT)
SBR20A200CTBDIDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SBR20A200CTB-13
Opis
DIODE ARRAY SBR 200V 10A TO263AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Matryca diodowa 1 para, wspólna katoda 200 V 10A Montaż powierzchniowy TO-263-3, D2PAK (2 odpr. + wypust), TO-263AB
Kategoria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
960 mV @ 20 A
Producent
Diodes Incorporated
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)
Seria
Czas regeneracji wstecznej (trr)
30 ns
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
100 µA @ 200 V
Temperatura robocza - złącze
-65°C - 175°C
Konfiguracja diody
1 para, wspólna katoda
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Technologia
Super Barrier
Obudowa / skrzynia
TO-263-3, D2PAK (2 odpr. + wypust), TO-263AB
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
200 V
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-263AB (D2PAK)
Prąd - średni wyprostowany (Io) (na diodę)
10A