SBR1U200P1Q-7
Numer produktu DigiKey
SBR1U200P1Q-7DITR-ND - Taśma i szpula (TR)
SBR1U200P1Q-7DICT-ND - Taśma cięta (CT)
SBR1U200P1Q-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SBR1U200P1Q-7
Opis
DIODE SBR 200V 1A POWERDI 123
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 200 V 1A Montaż powierzchniowy PowerDI™ 123
Kategoria
Czas regeneracji wstecznej (trr)
25 ns
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
50 µA @ 200 V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Klasa
Motoryzacja
Status części
Aktywny
Kwalifikacja
AEC-Q101
Technologia
Typ mocowania
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
200 V
Obudowa / skrzynia
Prąd - średni wyprostowany (Io)
1A
Obudowa dostawcy urządzenia
PowerDI™ 123
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
820 mV @ 1 A
Temperatura robocza - złącze
-65°C - 175°C
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)