SBR1U200P1-7
Numer produktu DigiKey
SBR1U200P1-7DITR-ND - Taśma i szpula (TR)
SBR1U200P1-7DICT-ND - Taśma cięta (CT)
SBR1U200P1-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SBR1U200P1-7
Opis
DIODE SBR 200V 1A POWERDI 123
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 200 V 1A Montaż powierzchniowy PowerDI™ 123
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SBR1U200P1-7 Modele
Kategoria
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Czas regeneracji wstecznej (trr)
25 ns
Seria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
50 µA @ 200 V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Technologia
Obudowa dostawcy urządzenia
PowerDI™ 123
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
200 V
Temperatura robocza - złącze
-65°C - 175°C
Prąd - średni wyprostowany (Io)
1A
Bazowy numer produktu
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
820 mV @ 1 A