SBR1U150SAQ-13 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
onsemi
W magazynie: 36 841
Arkusz danych
Diody 150 V 1A Montaż powierzchniowy SMA
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
DO-214AC
SBR1U150SAQ-13
Numer produktu DigiKey
SBR1U150SAQ-13DITR-ND - Taśma i szpula (TR)
SBR1U150SAQ-13DICT-ND - Taśma cięta (CT)
SBR1U150SAQ-13DIDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SBR1U150SAQ-13
Opis
DIODE SBR 150V 1A SMA
Standardowy czas realizacji przez producenta
28 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prędkość
Standardowe odzyskiwanie >500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
100 µA @ 150 V
Seria
Klasa
Motoryzacja
Digi-Reel®
Kwalifikacja
AEC-Q101
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
150 V
Obudowa dostawcy urządzenia
SMA
Prąd - średni wyprostowany (Io)
1A
Temperatura robocza - złącze
-65°C - 150°C
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
700 mV @ 1 A